
Пластилін JOVI Pastel 6 кольорів х 15гр (90/6P)
130 ₴
- В наявності
- Код: 90/6P
НОВІ ПАСТЕЛЬНІ КОЛЬОРИ (жовтий, оранжевий, рожевий, бузковий, блакитний, зелений) по 15 грам. В картонній упаковці, кожен колір запечатаний індивідуально.
Легендарний пластилін JOVI на рослинній основі ідеальний для початку навчання ліпленню і для уроків у школі і творчих студіях. Завдяки удосконаленій формулі з воском пластилін JOVI безпечний, володіє підвищеною пластичністю, добре ліпиться, чудово тримає форму, не деформується, легко витягується з форми, не кришиться, не висихає, кольору чудово змішуються між собою, зліплені фігурки не опадають з часом. Використовується для техніки "Малювання пластиліном" і пластилінової мультиплікації.
Не бруднить руки, знімається з будь-якої поверхні без зусиль, не залишаючи плям. Гіпоалергенний, без консервантів, не містить глютен. Набір пластиліну на рослинній основі з шести пастельних кольорів
Підходить для дітей від 2 років або навіть раніше – під наглядом батьків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Скульптурний пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 1.5 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 130 ₴





