
Пластилін JOVI Pastel 6 кольорів по 50г, 300г (70/6P)
270 ₴
- В наявності
- Код: 70/6P
+380 (66) 220-79-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір пластиліну 6 кольорів по 50гр (6 брусків), кожен колір запечатаний індивідуально. Загальна вага набору 300г.
Розмір одного бруска пластиліну: 7*4*1,5 див.
Розмір набору пластиліну: 9,5*7,5*4 див.
Кольори в наборі: жовтий, помаранчевий, рожевий, бузковий, блакитний, зелений.
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній рослинній основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих флуоресцентних кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.
Склад: віск, крохмаль, біле вазелінове масло, барвний пігмент.
Країна виробництва Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 9.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 7.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴






