
ZiBi Повітряний пластилін 10 шт, 3 формочки кольорові, 1 стек для ліплення в тубусі прозорий ПВХ, BABY Line
89 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB.6254
+380 (66) 220-79-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір повітряного пластиліну з 10 стіків по 6 г (10 кольорів)+ 3 формочки для ліплення + 1 стек, в пластиковому відрі. Дуже м'який, еластичний і шовковистий на дотик. Не липне до рук. Без запаху. Готові вироби - дуже легкі, стійкі до деформації і шовковисті на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість кольорів у наборі | 10 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Упаковка | Відерце |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴





