Набір пластиліну 10 кольорів по 50гр (10 брусків), кожен колір запечатаний індивідуально. Загальна вага набору 500г.
Кольори в наборі: білий, жовтий, оранжевий, рожевий, червоний, малиновий, блакитний, синій, зелений, темно-зелений.
Розмір набору: 16,5*7*4 см
Розмір одного бруска пластиліну: 7*4*1,5 см
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній рослинній основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих флуоресцентних кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.
Склад: віск, крохмаль, біле вазелінове масло, барвний пігмент.
Країна виробництва Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 10 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






