Набір пластиліну 15 кольорів по 150гр, кожен колір запечатаний індивідуально.
Загальна вага набору - 2кг 250г
Розмір одного бруска пластиліну: 13*5*1,8 см
Розмір коробки: 31*14*5 см
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків.
Легендарний пластилін JOVI на рослинній основі ідеальний для початку навчання ліпленню і для уроків у школі і творчих студіях. Завдяки удосконаленій формулі з воском пластилін JOVI безпечний, володіє підвищеною пластичністю, добре ліпиться, чудово тримає форму, не деформується, легко витягується з форми, не кришиться, не висихає, кольору чудово змішуються між собою, зліплені фігурки не опадають з часом. Не бруднить руки, знімається з будь-якої поверхні без зусиль, не залишаючи плям. Використовується для техніки "Малювання пластиліном" і пластилінової мультиплікації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 11-15 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 31 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 1 600 ₴





