Набір пластиліну JOVI 15 кольорів по 350гр, кожен колір запечатаний індивідуально.
Загальна вага набору - 5кг 250г.
- білий 72/01
- жовтий 72/02
- жовтий темний 72/03
- оранжевий 72/04
- червоний 72/05
- малиновий 72/06
- рожевий 72/07
- рожевий тілесний 72/08
- коричневий 72/09
- зелений 72/10
- зелений темний 72/11
- синій 72/12
- синій темний 72/13
- фіолетовий 72/14
- чорний 72/15
Розмір одного бруска: 14*9*2,2 см
Розмір упаковки з 15 кольорів: 38*15*9 см
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків.
Легендарний пластилін JOVI на рослинній основі ідеальний для початку навчання ліпленню і для уроків у школі і творчих студіях. Завдяки удосконаленій формулі з воском пластилін JOVI безпечний, володіє підвищеною пластичністю, добре ліпиться, чудово тримає форму, не деформується, легко витягується з форми, не кришиться, не висихає, кольору чудово змішуються між собою, зліплені фігурки не опадають з часом. Не бруднить руки, знімається з будь-якої поверхні без зусиль, не залишаючи плям. Використовується для техніки "Малювання пластиліном" і пластилінової мультиплікації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 11-15 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 38 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 3 300 ₴/упаковка






