
Пазл Enjoy puzzless Кішка з кошеням - Inseparable Cat and Kitten (Enjoy-1781) на 1000 елементів (Enjoy-2122)
920 ₴
- В наявності
- Код: 548974189
Хто такі ENJOY Puzzle?
Ми — команда ентузіастів складання пазлів, які перетворили свою пристрасть на щось більше. Після багатьох років збирання пазлів ми точно зрозуміли, що саме приносить нам справжнє задоволення від цього процесу!
Наш пошук ідеального пазла швидко перетворився на проєкт мрії, коли ми вирішили поєднати всі бажані характеристики, щоб створити найзахопливіші пазли — так і народився бренд ENJOY Puzzle!
Навіщо працювати над пазлом, якщо ви не ОТРИМУЄТЕ НАСОЛОДУ?!

Ось усе, що робить збирання пазлів ENJOY по-справжньому приємним:
* Міцні з'єднання

Переміщення та з'єднання окремо зібраних секцій у фінальний пазл — це легко! Міцні з'єднання та щільне прилягання деталей дозволяють секціям залишатися цілими завдяки поєднанню якісних матеріалів і точної техніки вирізання. Ви не лише отримуєте задоволення від кожної вставленої деталі, але навіть можете підняти пазл із столу без жодних проблем!

Матове покриття
Матове, антиблікове покриття деталей дозволяє збирати пазл за будь-якого освітлення — вдень чи вночі — без дратівливих відблисків.

Вставте пазл у рамку — і він виглядатиме чудово з будь-якого ракурсу! Більше того, насичені яскраві кольори та чіткі деталі, отримані завдяки високоякісному друку з високою роздільною здатністю, доповнюють враження від складання!
Унікальні форми
Завдяки різноманітності форм і легко помітним особливостям, деталі неможливо переплутати. Кожна деталь підходить лише до свого, правильного місця.
Шовковиста текстура
Складання пазла дарує ще й тактильне задоволення! Шовковисті деталі дуже приємні на дотик — так і хочеться провести рукою по всій поверхні пазла!

Однорідність
Після завершення деталі зливаються безшовно, створюючи цілісне зображення, яке виглядає як картина, а не як пазл. Плоскі деталі забезпечують рівномірне прилягання.
Завжди завершений
У непередбаченому випадку втрати деталей наш сервіс заміни завжди готовий допомогти — більше жодних хвилювань через загублені частини! Щасливі пазли — щасливі збирачі!
Реальні враження від справжніх любителів пазлів! Одного разу ставши фаном ENJOY Puzzle — назавжди залишаєшся ним!
Завдяки різноманітності тем ENJOY Puzzle має (принаймні!) один пазл для кожного!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enjoy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 1000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 920 ₴




