
JOVI Пластилін 15 кольорів по 50г, в коробці 30 брусків (70s)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 70s
Набір пластиліну з 15 класичних кольорів по 50гр в коробці 30 брусків, кожен колір запечатаний індивідуально.
Кольори: білий, жовтий, жовтий темний, оранжевий, рожевий, червоний, рубіновий червоний, чорний, коричневий, зелений, зелений темний, блакитний, синій темний, бузковий, чорний.
Упакований у фірмову коробку. Загальна вага коробки - 1 кг 500гр.
Розмір упаковки: 24,5*14,5*4,5 см
Розмір одного бруска: 7*4*1,5 см
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній рослинній основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих флуоресцентних кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 11-15 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 24.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 15.5 см |
- Ціна: 1 200 ₴




