
Пластилін JOVI 15 кольорів по 15г., 225г (90/15)
260 ₴
- В наявності
- Код: 90/15
+380 (66) 220-79-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір пластиліну 15 кольорів в картонній упаковці, кожен колір запечатаний індивідуально.
Кольори: білий, жовтий, жовтий темний, оранжевий, рожевий, червоний, рубіновий червоний, чорний, коричневий, зелений, зелений темний, блакитний, синій темний, бузковий, чорний.
Вага одного бруска - 15 грам. Розмір одного бруска: 7*1.5 см
Вага набору - 225 грам. Розмір упаковки: 25*8*1,5 см
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній рослинній основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих флуоресцентних кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 11-15 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 225 г |
| Висота | 1.5 см |
| Довжина | 25 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




