Набір пластиліну 10 кольорів в картонній упаковці, кожен колір запечатаний індивідуально.
Кольори в наборі: білий, жовтий, помаранчевий, червоний, малиновий, темно-зелений, коричневий, блакитний, синій, чорний.
Один брусок пластиліну - 15 грам, розмір: 7*1,5 див.
Загальна вага набору - 150 грам розмір: 18,5*8*1,5 см
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній рослинній основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих флуоресцентних кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 10 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 1.5 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴





