Сумка-термо, закривається застібкою-липучкою, ручки для перенесення, є передній кишеню.
Для зберігання і транспортування продуктів, збереже температуру вмісту деякий час.
Зовнішній шар: Нетканий матеріал: 80 г/м2
Внутрішній шар: ізолюючий фольгований.
Ємність до 10 л
Розмір: 320 x 350 x 170 мм
Колір - салатовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Португалія |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Щільність матеріалу | 80 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



