Сумка-термо яскрава, застібається на блискавку, ручка і плечовий ремінь для перенесення, є передній кишеню.
Для зберігання і транспортування продуктів, збереже температуру вмісту деякий час.
Зовнішній шар: поліестер 600D
Внутрішній шар: ізолюючий фольгований.
Ємність-9 л
Розмір: 240 x 220 x 170 мм
Колір - червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Португалія |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



