
Пластилін JOVI Multicultural 6 кольорів по 50г (70/6M)
300 ₴
- В наявності
- Код: 70/6M
MULTICULTURAL Colors - нова колірна гамма пластиліну JOVI.
6 нових відтінків підібрані спеціально, щоб імітувати кольору шкіри різних народів світу: світло-бежевий, бежевий, тілесний, світло-коричневий, коричневий, темно-коричневий.
Така палітра нагоді не тільки для створення портретів і ляльок, а так само для будь-яких виробів, де знадобляться такі кольори.
Завдяки удосконаленій формулі з воском пластилін JOVI безпечний, володіє підвищеною пластичністю, добре ліпиться, чудово тримає форму, не деформується, легко витягується з форми, не кришиться, не висихає, кольору чудово змішуються між собою, зліплені фігурки не опадають з часом. Використовується для техніки "Малювання пластиліном" і пластилінової мультиплікації.
Не бруднить руки, знімається з будь-якої поверхні без зусиль, не залишаючи плям.
Пластилін 100% на рослинній основі
Всі кольори добре змішуються один з одним
Пластилін не твердне на повітрі, ви зможете грати з ним скільки захочете
В картонній упаковці, кожен колір вагою 50г запечатаний індивідуально.
Країна виробництва Іспанія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 300 ₴




