
Пластилін JOVI Nature 6 кольорів по 15г (90/6N)
140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90/6N
NATURE Colors - нова колірна гамма пластиліну JOVI.
6 нових кольорів, які відтворюють палітру природи навколишнього нас світу: зелений, бірюзовий, сірий, пісочний, цегляний, темно-коричневий.
Оригінальний спосіб досліджувати природу шляхом моделювання.
Завдяки удосконаленій формулі з воском пластилін JOVI безпечний, володіє підвищеною пластичністю, добре ліпиться, чудово тримає форму, не деформується, легко витягується з форми, не кришиться, не висихає, кольору чудово змішуються між собою, зліплені фігурки не опадають з часом. Використовується для техніки "Малювання пластиліном" і пластилінової мультиплікації.
Не бруднить руки, знімається з будь-якої поверхні без зусиль, не залишаючи плям.
Пластилін 100% на рослинній основі
Всі кольори добре змішуються один з одним
Пластилін не твердне на повітрі, ви зможете грати з ним скільки захочете
Країна виробництва Іспанія.
Не містять глютен.
Склад: віск, крохмаль, біле вазелінове масло, барвний пігмент.
В картонній упаковці, кожен колір запечатаний індивідуально.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 1.5 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 140 ₴






