Новинка

JOVI Набір Малюй Пластиліном CRAZY MONSTERS
560 ₴
- В наявності
- Код: 26304
+380 (66) 220-79-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір МАЛЮЙ ПЛАСТИЛІНОМ для дітей 4-6 років, можна і раніше під наглядом батьків, надовго захопить Вашої дитини - новий формат - нові можливості для творчості.
В набір входить все необхідне для малювання пластиліном:
1) Пластилін JOVI 8 кольорів (білий, чорний, і шість яскравих насичених кольорів - жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, синій, зелений) по 50г, кожен колір в індивідуальній упаковці;
2) Стеки пластикові для ліплення 3 шт; https://art-baby.prom.ua/p286565077-nabor-stekov-dlya.html
3) Качалка пластикова, довжиною 19см; https://art-baby.prom.ua/p286567368-skalka-dlya-modelirovaniya.html
4) Картонні заготовки для пластилінової живопису і її оформлення;
5) Картонний бокс на гумці для зберігання і транспортування.
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній рослинній основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих флуоресцентних кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 8 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 25 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴





