- формат А5+
- обкладинка - повноколірний, з матовою ламінацією і вибірковим лаком
- внутрішній паперовий блок - офсет, 65 г/м2
- 40 аркушів
- мова блоку: українська
Структура внутрішнього блоку:
- сторінка для персональних даних, місце для списку вчителів, однокласників та їхніх контактів, а також розклад факультативних та основних занять на рік
- основний блок: 1 тиждень на 1 розвороті з розбивкою по днях тижня, колонками для назв предметів, записів домашнього завдання і оцінок
- табель успішності
Виробник - ZiBi Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Україна |
| Лініювання | Лінія |
| Щільність аркушів | 65 г/м2 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Щоденник |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Формат | A5 |
| Мова видання | Українська |
| Розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴




