М'який професійний гумка прямокутної форми з натурального каучуку.
Має високі абсорбуючі властивості.
Може міняти форму, розділятися і з'єднуватися.
Дозволяє створювати ефект тіні і відблиску.
Видаляє сліди художнього вугілля і штрихів, нанесених пастельним крейдою.
Розмір 38*38*8мм
Виробництво Maped Франція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAPED |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



