Рюкзак шкільний з малюнком, виготовлений з міцної тканини, з двома регульованими лямками і ручкою, на підкладці всередині з поліестеру.
Має два об'ємних відділення на блискавці, одна з яких основна.
На передній частині виробу є вертикальний кишеню, яка застібається на змійку.
Бічні кишені виконані з еластичної сітки.
Спинка щільна, ортопедична з додатковим великим відділенням на блискавці під журнали формату А 4.
Плечові лямки і дно ущільнені, що дає можливість носити ранець з максимальним комфортом.
Основа тканини щільна, водостійка, шовковиста текстура, дуже приємна на дотик, легка помітним на ній "рубчиком" тканина практична і легко піддається чищенню від забруднення.
Рюкзак практичний, легко піддається чищенню від забруднення.
Дана модель легка і зручна, нового дизайну, рюкзак застосуємо для міста і школи, як для хлопчиків так і для дівчаток.
Підходить на зріст 130-150см (1-5 клас)
Підходить на зріст 130-150см (1-5 клас)
Розміри: L: 30 см x H: 39 см x W: 21 см
Вага: 520 г
колір - чорний
Виробник: ТМ Dolly (Україна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 520 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 21 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴










