Рюкзак з двома міцними, регульованими плечовими лямками і ручкою, виготовлений з міцної водостійкої тканини, всередині на підкладці з поліестеру.
У рюкзаку є два об'ємних відділення на блискавці, в одному з яких кишеньку це - пенал під ручки.
На передній частині вироби - два додаткових накладних кишені на блискавці.
Спинка щільна, з додатковим відділенням на блискавці під журнали формату А 4.
У верхній частині рюкзака, розташований кишеня - гаманець.
Боковые накладные карманы выполнены из плотной сетки.
В донной части рюкзака есть дополнительное отделение на молнии, предназначенное для сменной обуви или других принадлежностей.
Все изделие уплотнено со всех сторон, рюкзак держит форму.
Дно плотное, устойчивое.
Рюкзак изготовлен из прочного, непромокаемого материала, комбинированного варианта – актуального тренда, в сочетании с красивым рисунком – принтом, применим для города и школы.
Данная модель легкая, удобная и легко поддается чистке от загрязнений.
Подходит на рост от 150см (5-11 класс)
Подходит на рост от 150см (5-11 класс)
Розміри: L: 37 см x H: 44 см x W: 25 см
Вага: 740г
колір - чорний з зеленим
Виробник: ТМ Dolly (Україна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 25 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴








