
Зонт міні FARE®-AluMini-Lite, ф90, помаранчевий світло
420 ₴
- В наявності
- Код: 5730 light orange
+380 (66) 220-79-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініатюрний (всього 23см у складанні) і легку (всього 150г вагою) складний механічний парасольку, простий в обігу, а так само доступний за ціною.
Оснащений високоякісної вітрозахисною системою для максимальної гнучкості в штормових умовах, міцна алюмінієва основа, з карбонової складової, купол виготовлений з надлегкого поліестеру, ручка з Soft-Touch пластика.
Ідеально підходить для сумочки із-за невеликої ваги і габаритів - і у Вас більше не виникне питання брати з собою парасольку чи ні.
Колір - оранжево-жовтий
Діаметр парасольки 90 см
Закрита довжина 23 см
Кількість панелей - 6
Вага 150 г
3-х секційне складання
Виробник - FARE Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fare |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Алюміній |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Алюміній, Фіберглас |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 150 г |
| Діаметр купола парасольки | 90 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Довжина спиці | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴








