
ZiBi Шкільний щоденник, В5, 40л, твердий. обл., матова ламінація, фіолетовий, KIDS Line
42 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB.13760-07
+380 (66) 220-79-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкільний щоденник, формат В5,
Мова - українська
кількість аркушів - 40,
Тверда обкладинка з матовою ламінацією, тверда обкладинка,
Прикрашена тисненням малюнка (блиндовое) і фольгированной написом
Внутрішній блок - з білого паперу з офсетним друком, щільність - 70 г/м2, 1+1,
Зовнішній розмір: 245*170мм
Виробник - ZiBi Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Україна |
| Лініювання | Лінія |
| Щільність аркушів | 70 г/м2 |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Щоденник |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Формат | A5 |
| Мова видання | Українська |
| Розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Матова |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴





