Рюкзак шкільний, комбінований – в поєднанні однотонної тканини і тканини з малюнком-принтом, з двома регульованими лямками і короткою ручкою, на підкладці всередині з поліестеру.
Має два об'ємних відділення на блискавці, одне і яких основне.
На передній частині вироби розташований містка кишеня на застібці і верхній врізний додатковий кишеню на блискавці.
В передньому відділенні рюкзака є маленька кишеня - гаманець на застібці.
Об'ємні бічні кишені виконані з еластичної сітки.
Спинка щільна, ортопедична з додатковим великим відділенням на блискавці під журнали формату А 4.
Спинка і плечові лямки ущільнені, що дає можливість носити ранець з максимальним комфортом. Дно ущільнений.
Дана модель легка і зручна - оригінального стилю - застосовний для міста і школи виготовлений з водостійкої тканини і легко піддається чищенню від забруднення.
Вага: 540 г
Колір: синій
Виробник: ТМ Dolly (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 22 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 290 ₴










