Точилка BUROMAX - простий і надійний спосіб заточити олівець. Підходить для офісу, школи та будинки.
- механічна точилка
- авторегулювання заточування
- корпус виготовлений з міцного пластику
- металева струбцина для кріплення до стільниці
- лезо з інструментальної сталі
- кольори: синій, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BUROMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Точилка |
| Розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴
- Спосіб упаковки: без упаковки




