Механічна точилка для олівців з 1 отвором під стандартні олівці діаметром до 8 мм з контейнером. Обертові ножі із спеціальної міцної сталі.
Матеріал корпусу: пластик. Знімний пластиковий контейнер для стружки.
Міцне закріплення олівця в отвір.
Упаковка: коробка з прозорого пластику.
В асортименті колір: блакитний, салатовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Точилка |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Zibi |
| Розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴
- Спосіб упаковки: без упаковки





