
JOVI Комплект пластиліну 3 в 1, 18 кольорів по 15г (90/6/P/F)
390 ₴
- В наявності
- Код: 90/6/P/F
Ідеальне знайомство з пластиліном JOVI - комплект пластиліну Jovi з трьох наборів, 18 брусків різних кольорів по 15 грам:
1) КЛАСИЧНІ КОЛЬОРИ: білий, жовтий, червоний, коричневий, зелений, синій
2) ЯСКРАВІ НЕОНОВІ КОЛЬОРИ: лимонний, яскраво-оранжевий, фуксія, фіолетовий, зелений, блакитний
3) ПАСТЕЛЬНІ КОЛЬОРИ: жовтий, помаранчевий, рожевий, бузковий, блакитний, зелений
В картонній упаковці, кожен колір запечатаний індивідуально.
Підходить для дітей від 3 років або навіть раніше – під наглядом батьків. На натуральній восковій основі. Безпечний. Дуже м'який. Добре ліпиться, легко приймає потрібну форму. Не прилипає, не бруднить руки. Щонайширша колірна гамма класичних і особливо яскравих кольорів. Кольори легко змішуються для отримання нових відтінків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jovi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість кольорів у наборі | 18 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Традиційний пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 390 ₴










